O nás…

Radi objavujeme nové chute a vône, radi si vychutnávame život plnými dúškami.

Sme skupina ľudí, ktorí žijú tým čo robia a preto sme sa aj rozhodli podeliť sa s ostatnými o úžasné príbehy a chute z celého sveta.

Prostredníctvom internetového obchodu Vám prinášame tisíce produktov od renovovaných producentov zo sveta aj zo Slovenska. Spolupracujeme s lokálnymi rodinnými firmami aj s veľkými výrobcami a preto Vám vieme ponúknuť široký segment aj zaujímavé ponuky či už ste koncový odberateľ, prevádzka, hotel alebo veľkoobchodný podnik.

Spokojnosť zákazníka je pre nás dôležitá a preto okrem klasického predaja ponúkamé služby akými sú degustácie, rozvoz, gastro služby pri podujatiach aj súkromných oslavách a akciách.

Naša kamenná predajňa v Banskej Štiavnici Vám ponúka okrem zaujímavého sortimentu aj možnosť ochutnať vybrané produkty a dozvedieť sa výnimočné príbehy niektorých značiek od školeného personálu.

Bottleshop Banská Štiavnica

Jedinečný špecializovaný obchod v histrickom centre Banskej Štiavnici nájdete na ulici Andreja Kmeťa 16. Zastavte sa a vychutnajte si nielen atmosféru histórie, ale taktiež kvalitné destiláty z celého sveta aj zo Slovenska.